24.04.2011 - Ratibořický maraton 2011

Pro většinu závodníků první maratonek sezóny 2011
Počet přístupů: 242489 - Zadal: - Dne: 24.04.2011
Fotil: LuckaD, OldaD
 
V neděli 24.4.2011 se část týmu sešla na Ratibořickém maratonu, který je pro většinu závodníků prvním maratonem sezony. Presentace proběhla naprosto bez problému i když jsem se přihlašoval až kolem 11:10. Pak krátké rozjetí a hurá na start. Jenže jsem to maličko prospal a přišel deset minut před startem. Tak jsem si pokorně stoupnul až do druhé poloviny startovního pole. No bylo to odhadem kolem 300. místa podle toho kolik lidí stálo za mnou. A to byla chyba. Příště člověk buď musí být na startu včas nebo být drzejší a nacpat se dopředu.

Start, půl minuty se nic neděje a pak se pomalu rozjedeme. Já 300 metrů od prvního kopce a čelo již skoro nahoře. Blbej pocit. Je mi jasný, jak to bude dál probíhat. Hodně předjíždění a to stojí dost sil.

Tepy celou dobu nějak vysoko, už na 20. km jsem si nebyl jistý, že to vydržím v tomhle tempu až do cíle. Nakonec to až na jednu malou krizi dopadlo.

Výsledek ale hrozny. Celkově 157. místo. Příště na start dopředu. První stovka byla reálná

Nejlíp z našich dojel Martin Klapal a pak Miloš Kubíček, Olda ve své kategorii i přes dva defekty zvítězil.

a něco od Oldy:

Krásný počasí, lidí až tak moc nebylo, suchá rychlá trať. Podařilo se mi odstartovat zepředu, takže to pěkně odsejpalo. V polovině závodu mi hlásili, že jedu okolo 110 místa, říkám si lepší než loni. Okolo 30 kilometru mě doskočil Slabý z Redpointu, takže jsem počítal, že to bude dost dobrý. Po startu ho někdo sestřelil, takže si hodně dával a mě to jeho tempo vyhovovalo. No a pak to přišlo, ucítil jsem kořen na zadním ráfku, defekt. Jel jsem na galuskách, takže ventilek ven,vymáčkl jsem tubu tmelu, nasadil bonbičky a do 1 min. jsem valil dál, dojel většinu lidí, Slabý byl ale pryč. No a pak to přišlo podruhé, zase defekt.Dal jsem poslední bombičku, nechal jsem díru pořádně probublat a vono se to chytlo. Na poslední pár kilometrech jsem ještě pár lidí sjel ale už jsem z toho cukání byl hotovej. U auta říkám Evě, jedeme domů jsem z toho otrávenej a ona přiběhla, že jsem první v kategorii.

No tak jsem si šel pro první letošní vítězství./ Nejvíc mě ale mrzí, že jsem tě Jirko podruhý už nedojel/. Ahoj Olda. replique rolex montre replica louis vuitton replica louis vuitton replica louis vuitton
 
Výsledky celkové
http://www.sportchallenge.cz/cz/vybrat_zavod/vysledky?id_zavod=1115&id_startovne=111501
Výsledky team
28.(71.) Klapal Martin 1:47:41
38.(125.) Kubíček Miloslav 1:53:48
62.(157.) Dvořák Jiří 1:56:54
1.(174.) Derunov Oldřich 1:57:47
111.(309.) Lorenc Martin 2:14:31
Fotky
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011
Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011 Ratibořický maraton 2011