Tentokrát ve středu, 5.7.2017 opět na Pastvinském triatlonu. Počasí ideál. Ani zima, ani teplo. Voda něco kolem 20°C. Celkem se na závod přihlásilo 131 závodníků.
Bohužel plavání mi moc nevyšlo, ve vodě byla mela. Takže několikrát změna rytmu. Cestou k otočce jsem si i párkrát loknul. Občas jsem já někoho chytl za nohu, občas někdo mě. Asi jsem byl moc uprostřed...
Z vody odhadem 30 místo. Kolo celkem OK, někoho jsem předjel, někdo předjel mě. Ale celkově jsem si polepšil na cca 25 místo. A pak běh. Můj pocit z běhu byl docela dobrý. Ale výsledkově špatný. Propadl jsem se o 20 míst na konečnou 45. pozici celkově (28. v kategorii).
Takže za trest jsem si to dal domů na kole a pěkně v tempu.