05.06.2011 - Dolský bike cup 2011 | ||||||||
První ročník závodu pro nejmenší pořádaný TriClubem Dobruška | ||||||||
Počet přístupů: 51647 - Zadal: - Dne: 05.06.2011
Fotil: Jirka Slavík-TriClub Dobruška | ||||||||
V neděli jsme dělali doprovod naší malé závodnici Anetce na dětské závody v Dolech u Dobrušky. I přes pěkné a teplé počasí se závodu zúčastnilo pouze 14 dětí v různých věkových kategoriích. Možná to bylo i tím, že to byl první ročník. Každé začátky jsem těžké... Anetka byla 2. nejmladší závodnice. V kategorii byla s Anetkou už jen Dominika Rašková z pořádajícího Triclubu. Anetka na svém novém First Biku od startu vedla a vedení si udržela do cíle a domu si vezla svou první zlatou medaili a spoustu krásných cen. Děkujeme tímto TriClubu za krásné odpolko, rádi přijedeme na další ročník. cheap lv outlet louis vuitton bags outlet louis vuitton outlet cheap | ||||||||
| Výsledky celkové | ||||||||
| http://triclub.dobruska.cz/upload/2011/06/Vysledky-Dolsky-bike.doc | ||||||||
| Fotky | ||||||||
| http://triclub.dobruska.cz/?page_id=1465&album=8&gallery=122 | ||||||||
| Fotky | ||||||||
|