05.06.2011 - Dolský bike cup 2011

První ročník závodu pro nejmenší pořádaný TriClubem Dobruška
Počet přístupů: 51647 - Zadal: - Dne: 05.06.2011
Fotil: Jirka Slavík-TriClub Dobruška
 
V neděli jsme dělali doprovod naší malé závodnici Anetce na dětské závody v Dolech u Dobrušky.
I přes pěkné a teplé počasí se závodu zúčastnilo pouze 14 dětí v různých věkových kategoriích. Možná to bylo i tím, že to byl první ročník. Každé začátky jsem těžké...
Anetka byla 2. nejmladší závodnice. V kategorii byla s Anetkou už jen Dominika Rašková z pořádajícího Triclubu. Anetka na svém novém First Biku od startu vedla a vedení si udržela do cíle a domu si vezla svou první zlatou medaili a spoustu krásných cen.
Děkujeme tímto TriClubu za krásné odpolko, rádi přijedeme na další ročník. cheap lv outlet louis vuitton bags outlet louis vuitton outlet cheap
 
Výsledky celkové
http://triclub.dobruska.cz/upload/2011/06/Vysledky-Dolsky-bike.doc
Fotky
http://triclub.dobruska.cz/?page_id=1465&album=8&gallery=122
Fotky
Dolský bike cup 2011 Dolský bike cup 2011 Dolský bike cup 2011 Dolský bike cup 2011 Dolský bike cup 2011
Dolský bike cup 2011 Dolský bike cup 2011 Dolský bike cup 2011