obr pozadi
  

PANEL CUP 2015

2. ročník, tisková zprávaV sobotu 20.6.2015 uspořádalo občanské sdružení MTB Team Rychnov n.Kn. za podpory Města Rychnova nad Kněžnou a mediálního partnerství Rychnovského Deníku druhý ročník cyklistického závodu pro děti do 15 let "Panel Cup".

Závod byl situován na škvárové hřiště vedle rychnovské kotelny. Jednotlivé tratě pořadatelé "namotali" za pomoci téměř dvou kilometrů vytyčovací pásky na přilehlých travnatých plochách mezi panelovými domy. Využity byly terénní nerovnosti, kličkovalo se mezi stromy a keři, objížděla se pískoviště i klepadla na koberce.

Na start závodu se postavilo celkem 81 dětí, a to i přes nepřízeň počasí. Zatímco ty nejmenší na odrážedlech stihly odkroužit svoje "kolečko" na hřišti ještě za sucha, další průběh závodu poznamenaly více či méně vydatné přeháňky. Většina plochy hřiště se rychle změnila ve velké jezero. Dětem to ovšem nevadilo. Naopak si možnost vyřádit se při jízdě v loužích a blátě užívaly. A maminky mohly tentokrát jen přihlížet a ještě jim při tom fandit.

O tom, že po celé odpoledne vítězily úsměvy nad počasím, svědčí bohatá fotogalerie, která je umístěna na webu závodu http://www.stalak-devoss.cz/panel/, kde najdete i celkové výsledky všech kategorií.

Děkujeme všem rodičům, že se nezalekli počasí a umožnili svým dětem nevšední zážitek. Zároveň si dovolujeme všechny pozvat na Malý Stalak Bike Cup, který se bude konat v neděli 30.srpna 2015.

Za MTB Team Rychnov nad Kněžnou: Ing.Petr StuchlíkTeam INDIGO cycling team RK Stalak Bike Cup Malý Stalak Bike Cup