full screen background image
  

MALÝ STALAK BIKE CUP 2013


V neděli 1.9.2013 uspořádalo občanské sdružení MTB Team Rychnov n.Kn. ve spolupráci s firmou STALAK Rychnov n.Kn., za mediální podpory Rychnovského deníku, VII.ročník cyklistických závodů pro děti do 15 let „MALÝ STALAK BIKE CUP“.

Na louce před Mařenkou se sešlo 131 malých závodníků ve věku od 1 do 15 let. Byl tak vyrovnán účastnický rekord z loňského ročníku, kdy panovalo podstatně příznivější počasí!

Pro děti byly na louce před Mařenkou připraveny tratě přiměřené jejich věku a schopnostem v délce od 100 m do 3,5 km. Děti závodili před početnou diváckou kulisou zejména z řad svých nejbližších, celkem se zde sešlo několik stovek příznivců cyklistiky.

Pořadatelé si dovolují poděkovat tímto způsobem zejména hlavnímu partnerovi závodu – firmě STALAK Rychnov n.Kn. - za její finanční a materiálovou podporu, bez níž by nebylo možné v tomto rozsahu takový závod uspořádat. Dále pak partnerům závodu (v abecedním pořadí): HOUDEK CZ, IndiGO, KRÁLÍČEK Interiéry, KREDO, Pavel Stanček, Pension U zvonu, PINK REALITY, Radim Parma, Radomír Hovorka, RIMA, Střechy H&S, Zahrada Fleglovi a Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA, díky kterým mohli všichni malí závodníci obdržet drobné dárky a diplomy, ti nejlepší pak i pamětní poháry. V neposlední řadě i Městu Rychnovu a jeho zastupitelům i pracovníkům za jejich vstřícnost a finanční podporu.

Děkujeme tímto všem závodníkům za předvedené výkony a divákům za vytvoření perfektní atmosféry na trati. Více informací, celkové výsledky a fotogalerie na webu : www.stalak-devoss.cz/deti/.

Za MTB Team Rychnov nad Kněžnou: Ing.Petr Stuchlík

INDIGO cycling team RK Stalak Bike Cup