full screen background image
  

MALÝ STALAK BIKE CUP 2011

poděkování partnerům akce


V neděli 4.9.2011 uspořádalo občanské sdružení MTB Team Rychnov n.Kn. ve spolupráci s firmou STALAK Rychnov n.Kn., za mediální podpory Rychnovského deníku, V.ročník cyklistických závodů pro děti do 15 let „MALÝ STALAK BIKE CUP“.

Závodu se zúčastnil rekordní počet 106 dětských závodníků ve věku od 2 do 15 let, pro které byly na louce před Mařenkou připraveny tratě přiměřené jejich věku a schopnostem v délce od 90 m do 3 km. Děti závodili před početnou diváckou kulisou zejména z řad svých nejbližších, celkem se zde sešlo několik stovek příznivců cyklistiky.

Pořadatelé si dovolují poděkovat tímto způsobem zejména hlavnímu partnerovi závodu – firmě STALAK Rychnov n.Kn. - za její finanční a materiálovou podporu, bez níž by nebylo možné v tomto rozsahu takový závod uspořádat. Dále pak partnerům závodu – firmám Střechy H+S, IndiGO, DeVOSS, KRÁLÍČEK Interiéry, RIMA, Josef Strnad, HOUDEK CZ, Zahrada Fléglovi, PAMLSEK zverimex, Pavel Stanček – TEMPE, Parma velkoobchod voda-topení, TARA-zdravotní výrobky netradičně , Penzion U zvonu, studio Belle Senco Jitky Kubínové, KREDO Solnice, IVT tepelná čerpadla Náchod, sdružení Spider`s Centre a Zaměstnanecké pojišťovně ŠKODA, díky kterým mohli všichni malí závodníci obdržet drobné dárky a diplomy, ti nejlepší pak i zmrzlinové poháry. V neposlední řadě i Městu Rychnovu a jeho zastupitelům i pracovníkům za jejich vstřícnost.

Děkujeme tímto všem závodníkům za předvedené výkony a divákům za vytvoření perfektní atmosféry na trati. Více informací, celkové výsledky a fotogalerie na webu : www.stalak-devoss.cz/deti/.

Za MTB Team Rychnov nad Kněžnou: Ing.Petr Stuchlík

INDIGO cycling team RK Stalak Bike Cup